• rws_header_right_1.png
  • rws_header_right_2.png
  • rws_header_right_3.png

ple1

Ratownictwo Wodne Sława zostało nominowane w plebiscycie "LUBUSKA WIEŚ EUROPEJSKA" zorganizowanym przez Gazetę Lubuską. Nasze stowarzyszenie startuje w kategorii "Organizacja społeczna/Stowarzyszenie". Głosuj na nas!

Nasze Stowarzyszenie bierze czynny udział w poprawie bezpieczeństwa wodnego tak na jeziorze Sławskim jak i innych akwenach i rzekach województwa lubuskiego. Dzięki aktywności Zarządu RWS korzysta między innymi ze sprzętu uzyskanego ze środków Funduszy Europejskich.

ple2

Żeby wziąć udział w plebiscycie i zagłosować na Ratownictwo Wodne Sława wystarczy wysłać sms pod numer 72355 o treści LWO.14

ple3

Głosowanie zakończy się 31 maja. Na laureatów plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. ODDAJ NA NAS SWÓJ GŁOS!