• rws_header_right_1.png
  • rws_header_right_2.png
  • rws_header_right_3.png

Zarząd Ratownictwa Wodnego Sława


 Komandor

 Robert Wagner

 Robert 

 Wicekomandor

 Andrzej Ostrowski 

Andzej.png

 Skarbnik

  Grzegorz Juszczak

 Grzegorz


Komisja Rewizyjna


 Przewodnicząca

 Radosław Stachowski

  Radek

 

 Członek

 Janusz Marcinów

 IMG 20210620 154348

W bazie RWS dniu 19.06.2021 r obyło się zebranie sprwozdawczo wyborcze Ratownictwa Wodnego Sława za rok 2020. Gościem dzisiejszego zebrania był Jerzy Rudnicki Komendant Straży Miejskiej w Sławie.

Omówiono działlność minionego okresu / kadencji Przyjęto przedstawione sprawozdania - dzielając absolutorium ustępującemu zarządowi.

Wybrano nowe władze: 

Komisja rewizyjna: przewodniczący- Radek Stachowski, członek- Janusz Marcinów

Zarząd: komandor- Robert Wagner, wicekomandor- Andrzej Ostrowski, skarbnik- Grzegorz Juszczak

Omówiono i przyjęto program pracy na rok 2021. 

 

 

 

WCZK:  IMGW Wroclaw, zmaina ostrzezenia z dnia 25.10.2020. Wezbranie z przekroczeniem stanow alarmowych. Stopien zagrozenia: 3. Obszar: rzeka Odra srodkowa (lubuskie). W zwiazku z przemieszczaniem sie wezbrania na lubuskim odcinku Odry stany wody beda ukladaly sie przewaznie powyzej stanow alarmowych. Na odcinku ponizej Bialej Gory bedzie utrzymywala sie slaba tendencja rosnaca stanow wody. Waznosc: od godz. 11:24 dnia 27.10.2020 do godz. 18:00 dnia 28.10.2020.   

                    

Ratownictwo Wodne Sława w Szkole Podstawowej w Sławie, rozpoczęło serię zajęć mających na celu upowszechnieniu bezpiecznego zachowania się na wodzie, doskonalenia umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz popularyzację wśród uczniów żeglarstwa jako dyscypliny sportu lub rekreacji.

 13
 
 

W dniach 22-25.05.2019 r odbyły się warsztaty pracy wodnej " Terranova Cup Biały Bór 2019" organizowane przez Staowrzyszenie Terranova w Białym Borze. W warsztatach brały udział 23 psy wraz z przewodnikami. Warsztaty zakończyły się certyfikacją psów do pracy wodnej. Grand zdał / zaliczył  certyfikację uzyskując 91 punktów z 100 punktów możliwych do uzyskania. Egzaminatorem był sędzia klasy międzynarodowej Pan Treoels Agerbo. Podczas warsztatów pracy wodnej odbyły się zawody psów w których Grand wywalczył 4 miejsce. 

Bór